You are here

Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości

Marzysz o polepszeniu funkcjonowania Twojej firmy? Główną przeszkodą jest brak odpowiedniego kapitału? Skorzystaj z pomocy jaką oferuje Ci województwo mazowieckie! Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości to realizacja celu jakim jest podniesienie konkurencyjności mikroprzedsiębiorstw i MSP poprzez przystosowanie ich do rynków oraz zapewnienie dostępu do nowych technologii, systemów certyfikacji i jakości.

Z racji tego, że MSP są siłą napędową gospodarki, to warto położyć większy nacisk na ich rozwój. To one stwarzają nowe miejsca pracy oraz są środkiem rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności, czyli podstawowym źródłem konkurencyjności.

Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości realizować będzie projekty inwestycyjne dla przedsiębiorstw. Środki w ramach tego działania przeznaczone zostaną także na zakup maszyn, urządzeń i oprogramowania. Kto otrzyma wsparcie? Nie ważne, czy firma funkcjonuje już na rynku od lat, czy dopiero co powstała. Każdy przedsiębiorca ma szansę na pozyskanie funduszy unijnych.

Nie wahaj się nad tym, czy masz szansę na otrzymanie środków z UE. Skontaktuj się z nami, a my to sprawdzimy. Rozwój przedsiębiorczości to ważna sprawa dla każdego, kto prowadzi firmę. Wiemy o tym i chcemy pomóc przedsiębiorcom w polepszeniu działania ich działalności. Z tego powodu oferujemy pomoc w pozyskaniu środków z UE. Skontaktuj się z nami i zwiększ swoje szansę na sukces!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60