You are here

Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości RPO Województwa Mazowieckiego

Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości RPO Województwa Mazowieckiego skupia się wokół mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Są one bowiem bardzo ważne dla rozwoju przedsiębiorczości i wzrostu innowacyjności.

Rozwój MSP w dużej mierze zależy od inwestycji. Przeprowadzono jednak badania, które wskazały, że podmioty te nie posiadają wystarczających zasobów własnych środków, które mogłyby na inwestycje przeznaczyć. Dlatego też będą mogły pozyskać na ten cel wsparcie unijne. Możliwy będzie też zakup nowych maszyn, urządzeń, oprogramowań, aby unowocześnić wyposażenie w firmie.

Jesteś zainteresowany pozyskaniem dofinansowania? Przecież na pewno zdajesz sobie sprawę, że działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości RPO Województwa Mazowieckiego to dla Ciebie okazja, której nie warto przepuścić. Co musisz zrobić, aby z niej skorzystać? Oczywiście napisać wniosek. Nie jest to proste zadanie. Przedsiębiorcy nie zajmują się tym bowiem na co dzień. Dlatego powstają firmy pomagające w zdobyciu dotacji. Również my stworzyliśmy taką usługę, a skoro już trafiłeś na naszą stronę, możesz zapoznać się z ofertą. Doświadczenie i profesjonalizm to nasze atuty. Twoje szanse na pozyskanie kapitału z Unii wzrosną, jeśli skorzystasz z pomocy fachowców. Polecamy i zapraszamy do kontaktu!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60