You are here

Działanie 1.5 RPO

Działanie 1.5 RPO jest działaniem wobec województwa mazowieckiego, które ma na celu wzrost konkurencyjności mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Dzięki czemu będzie możliwe osiągnięcie tego zamierzenia? Dzięki dostosowaniu wymienionych przedsiębiorstw do wymogów rynkowych, zwiększenia ich dostępu do nowych technologii, systemów certyfikacji oraz jakości.

Na poziomie regionalnym i lokalnym to właśnie MŚP są przyczyną poprawy spójności gospodarczej i społecznej. Odgrywają też dużą rolę jeśli chodzi o zakres innowacyjności i przedsiębiorczości.

Działanie 1.5 RPO zostało uruchomione, gdyż przedsiębiorstwa nie mają wystarczającego zasobu własnych środków, które mogłyby przeznaczyć na inwestycje - czyli kluczowy element rozwojowy MŚP. Realizacja zamierzeń przypadnie więc głównie na projekty związane z inwestycjami. Możliwe będzie również pozyskanie środków na nowy sprzęt w firmie (maszyny, urządzenia, oprogramowania).

Jesteś właścicielem mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa? Musisz wiedzieć, że od 31 lipca do 31 sierpnia pozyskiwane są wnioski w ramach działania 1.5 RPO. Chciałbyś pozyskać środki na inwestycje w swojej firmie? Możesz wyposażyć ją w unowocześnione sprzęty za pieniądze publiczne? Nie czekaj. Jeśli masz problem z napisaniem wniosku, skorzystaj z usług naszej firmy. Zajmujemy się tym na co dzień, a więc możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60