You are here

Działanie 1.5 RPO dla województwa mazowieckiego

Działanie 1.5 RPO dla województwa mazowieckiego zostało stworzone w celem zwiększenia konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Są to bowiem podmioty, od których w dużym stopniu zależy poprawa spójności społecznej i gospodarczej na poziomie regionalnym oraz lokalnym.

MSP mają znaczący wpływ, jeśli chodzi o rozwój przedsiębiorczości oraz o innowacyjność. Stanowią też główne źródło zatrudnienia. Są więc dla gospodarki bardzo ważne. Jednak jednym z czynników wpływających na ich rozwój są inwestycje, na które, jak wynika z badań, nie mają dostatecznego zasobu kapitału. Nic więc dziwnego, że to właśnie z myślą o nich powstało działanie 1.5 RPO dla województwa mazowieckiego. Można w jego ramach uzyskać wsparcie właśnie na inwestycje czy unowocześnienie wyposażenia niezbędnego w przedsiębiorstwie.

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą, która spełnia kryteria, aby uzyskać wsparcie w ramach działania 1.5, może zgłosić się do naszej firmy. W jakim celu? Świadczymy bowiem usługi związane z pozyskiwaniem dotacji. Mamy w tym duże doświadczenie. Możemy więc sporządzić za Ciebie wniosek, a Twoje szanse na otrzymanie dofinansowania wzrosną! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, skorzystaj z szansy i ciesz się nowymi perspektywami dla swojego przedsiębiorstwa.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60