You are here

E-­biznes dotacja

Zawsze marzyłeś o rozkręceniu własnej działalności online, ale nigdy nie miałeś odwagi tego zrobić? A może nie wiedziałeś od czego zacząć? Z Nami spełnienie Twoich ukrytych planów może stać się rzeczywistością.

W czym rzecz?

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka to szansa nie tylko dla już działających firm, ale także dla młodych przedsiębiorców. Od niedawna projekt otwiera drogę do rozpoczęcia tzw. start­-upów, a więc pozwala na uzyskanie wsparcia także mniejszym projektom. Otwarty zostaje konkurs – nagrodą jest e-biznes dotacja pozwalająca rozkręcić własny biznes świadczącą tak pożądane dzisiaj usługi online. Początkujący przedsiębiorcy mogą uzyskać do 20 tysięcy zł dotacji na e­-biznes, na więcej mogą liczyć pozostali – nawet do 80 tysięcy zł.

Kto może brać udział w konkursie?

W konkursie może wziąć udział praktycznie każdy pod warunkiem, że spełni odpowiednie kryteria, a więc:

1. firma będąca na rynku nie więcej niż rok
2. firma działająca na rynku w przedziale 1­2 lat
3. wiek uczestników nie może przekraczać 27 lat

Jeśli któryś z tych trzech wymienionych punktów pasuje do Ciebie, droga do sukcesu stoi otworem.

Wystarczy, że zadzwonisz do Nas, a My pomożemy Ci osiągnąć sukces, musisz tylko przedstawić swój pomysł na innowacyjną e-­usługę. Nasi konsultanci zajmą się opracowaniem dla Ciebie projektu z gwarancją satysfakcjonującej i solidnej współpracy z młodym, kreatywnym zespołem, pełnym ciekawych pomysłów i gotowym do pomocy Naszym Klientom oraz zapewniającym indywidualne podejście do wszystkich Państwa potrzeb.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60