You are here

Ekologiczne ogrzewanie mieszkania

Zadałeś sobie ostatnio pytanie, co mógłbyś zmienić w swoim życiu? Mogę Ci doradzić, że dobrą zmianą a zarazem inwestycją na przyszłość będzie wymiana pieca węglowego na ekologiczne ogrzewanie mieszkania. Zaciekawiony? Postaram Ci się bardziej przybliżyć na czym miało by to polegać.

Pierwszym sposobem na ekologiczne ogrzewanie mieszkania jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej. Jest to tani sposób na otrzymanie ciepła w budynkach wielorodzinnych. Masz możliwość pozyskania dofinansowania na budowę wewnętrznej instalacji grzewczej i instalacji centralnej ciepłej wody. Kolejnym sposobem jest ogrzewanie gazowe, za które możesz otrzymać nawet 100% zwrotu poniesionych kosztów. Następną metodą jest ogrzewanie elektryczne, w którym także otrzymasz zwrot poniesionych kosztów w całości. Biorąc udział w programie niskiej emisji dla miasta Kraków dostaniesz także atrakcyjne rabaty na zakup urządzeń renomowanych producentów.
Istnieją jeszcze dwa sposoby na ekologiczne ogrzewanie mieszkania. Są to ogrzewanie olejowe oraz ogrzewanie bazujące na odnawialnych źródłach energii. Do Ciebie należy wybór z jakiego sposobu skorzystasz. Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Postaw na ekologiczne ogrzewanie mieszkania i zainwestuj w swoją przyszłość!

Zdecydowałeś się podjąć wyzwanie? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci uzyskać oczekiwany efekt. Nasi eksperci doradzą Ci, którą najlepszą drogę powinieneś obrać, aby pozyskać dotację na zrealizowanie celów.

Tags: 

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60