You are here

Ekologiczne ogrzewanie w firmie

Masz firmę? Nadal palisz w piecu węglem, zanieczyszczając przy tym środowisko? Chcesz to w końcu zmienić? Nie czekaj, zmień swój stary piec na ekologiczne ogrzewanie w firmie.

Dotychczas paliłeś w swoim piecu węglem i w ten sposób ogrzewałeś w swojej firmie. Teraz jest czas na to, aby to zmienić. Pewnie nie jeden raz zastanawiałeś się, jakie konsekwencje niesie za sobą takie działanie. Wiesz przecież, że ogrzewanie w twojej dużej firmie znacznie zanieczyszcza środowisko, a przede wszystkim atmosferę. Do powietrza dostaje się szkodliwy dla zdrowia dwutlenek węgla oraz inne pyły i gazy. Jeśli chcesz wreszcie uwolnić się od Krakowskiego smogu, to musisz i ty coś w tym zakresie zrobić. Gmina Kraków chce ci jednak w tym pomóc. W ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta, Kraków przygotował liczne dotacje przeznaczone na zadania związane z ochroną środowiska. Dzięki niemu będziesz mógł zainstalować ekologiczne ogrzewanie w firmie. Zaczniesz chronić środowisko i nie będziesz się już musiał martwić o ciągłe dokładanie do pieca.

Dzięki temu dofinansowaniu, w niektórych przypadkach mogą być pokryte nawet wszystkie koszty inwestycji. Warto więc skorzystać z szansy i pomocy jaką oferuje miasto. Aby wziąć udział w konkursie, niezbędne jest wypełnienie wniosku o przyznanie dotacji. Nie jest to jednak takie proste. Wniosek ten zawiera wiele różnorodnych pytań i rubryk do wypełnienia, z którymi nie zawsze jesteśmy sobie w stanie sami poradzić. Ale nie jest to przeszkoda uniemożliwiająca staranie o otrzymanie dotacji. Jest bowiem wielu fachowców, którzy znają się na tym jak nikt inny. Pomagają w szybkim i poprawnym napisaniu wniosku. Jeśli jesteś zainteresowany zmianą swojego pieca na ekologiczne ogrzewanie w firmie, nie czekaj, skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub wyślij wiadomość i dowiedz się więcej.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60