You are here

Firma pisząca wnioski o dotacje na wymianę pieca węglowego

Oferta Programu Ograniczania Niskiej Emisji skierowany jest do wszystkich tych, którzy są posiadaczami ogrzewania na węgiel w swoim domu i mieszkają na terenie Krakowa. Jego zadaniem jest nakłonienie Krakowian do zmiany systemu grzewczego na proekologiczny i tym samym zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza.
Jeśli chcielibyśmy skorzystać z dofinansowania, ale nie bardzo wiemy jak to zrobić, firma pisząca wnioski o dotacje na wymianę pieca węglowego zrobi to za nas.

Pracownicy przedsiębiorstw mających podobne oferty przede wszystkim skupiają się na tworzeniu formularzy aplikacyjnych, ale nie tylko. Swoją pomocą służą również przed rozpoczęciem działań. Dzięki ich pracy nasz wniosek z pewnością znajdzie się w grupie podmiotów, którym zostanie udzielone finansowe wsparcie. Zajmują się oni również udzielaniem wsparcia podczas podpisywania umowy o datację z Gminą Miasta Kraków, a po zakończeniu prac możemy liczyć na to, że sporządzą rozliczenie i dopilnują abyśmy otrzymali pieniądze.

Firma pisząca wnioski o dotacje na wymianę pieca węglowego, a raczej jej usługi sprawią, że zwiększymy swoje szanse na uzyskanie funduszy, cały proces przebiegnie sprawnie a nam być może uda się otrzymać zwrot 100% kosztów.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60