You are here

Ile kosztuje napisanie wniosku o dofinansowanie w ramach 1.1 A2 RPO?

Przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie województwa dolnośląskiego mają możliwość wzięcia udziału w kolejnym konkursie o dotację. Sporządzenie wniosku jest jednak czasochłonne i niezwykle skomplikowane, dlatego też większość businessmanów zainteresowanych dofinansowaniem poszukuje firmy, której zleca sporządzenie wniosku. Czy jest to jednak opłacalne? Ile kosztuje napisanie wniosku o dofinansowanie w ramach 1.1 A2 RPO?

Nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie dotyczące kosztów, ponieważ na cenę wpływa wiele czynników. Na drugie pytanie można natomiast udzielić konkretnej odpowiedzi. Zlecenie napisania wniosku profesjonalistom jest jak najbardziej rozsądnym i opłacalnym rozwiązaniem. Kilkakrotnie zwiększa ono szanse na pozyskanie dodatkowych funduszy. Prawidłowo sporządzony wniosek stanowi niemalże gwarancję pozyskania dofinansowania.

Jeżeli chcą Państwo pozyskać informacje na temat tego ile kosztuje napisanie wniosku o dofinansowanie w ramach 1.1 A2 RPO z naszą firmą i na czym dokładnie polega ta usługa, zapraszamy do kontaktowania się z nami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60