You are here

Internacjonalizacja

Internacjonalizacja innowacyjnych przedsiębiorstw zostanie wsparta kwotą o wartości 609,5 mln zł. Ma ona swoje działanie podobne do działania z lat 2007-2013 – Paszport do eksportu oraz PO IG. Jednak w nowej perspektywie została wzbogacona o parę elementów.

Internacjonalizacja została powiększona o Instytucje Otoczenia Biznesu i projekty obejmujące prowadzenie badań i analiz. Ważne jest poszerzenie polskich rynków o nowe rynki zagraniczne, by tam zwiększyć sprzedaż polskich produktów i usług. Największe szansę na pozyskanie środków unijnych mają projekty, których celem jest pozyskanie nowych kontaktów z zagranicznymi inwestorami i kontrahentami. Wsparte zostaną także projekty systemowe, które mają na celu zapewnienie dostępu do wiedzy na temat umiędzynarodowienia działalności w sektorze MŚP i promujące tego typu działalność.

Do kogo skierowana jest internacjonalizacja? Głównie do sektora MŚP, ale także instytucji otoczenia biznesu oraz jednostek administracji publicznej.

Chcesz pozyskać dotację? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci go opracować tak, byś miał jak największe szanse na pozyskanie dotacji! Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60