You are here

Inwestowanie w ogrzewanie sieciowe

Stoisz przed koniecznością wymiany swojego starego pieca na nowy, który jest bardziej ekologiczny lub w ogóle planujesz zmianę sposobu ogrzewania Twojego mieszkania i podgrzewania wody? Masz dość ciągłego dokładania opału do pieca, aby w domu było ciepło? Inwestowanie w ogrzewanie sieciowe będzie dobrym wyjściem dla Ciebie. Jest to bardzo ekologiczny, wygodny, komfortowy i najbezpieczniejszy sposób, gdyż nie trzeba się niczym zajmować.
Do stosowania ogrzewania sieciowego w dużym mieści jest wiele zachęcających czynników m.in. to, że rury i wszystkie potrzebne elementy są już zamontowane. Nowy użytkownik musi tylko zgłosić swoje zainteresowanie, podpisać umowę i czekać na przyłącz sieci do jego domu.

Inwestowanie w ogrzewanie sieciowe jest bardzo tanie w porównaniu do innych źródeł czerpania energii np. 65% tańsze od gazu płynnego i 75% od energii elektrycznej w dzień.

W Krakowie ruszył program, dzięki któremu osoba, która rezygnuje z opalania węglem w swoim domu, a przechodzi na inne, bardziej ekologiczne rozwiązania może uzyskać dofinansowanie polegające na zwrocie poniesionych na ten cel kosztów. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi jaką jest napisanie wniosku o dotacje konkursową i złożenie go.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60