You are here

Jak dostać dotację z unii europejskiej

Chcesz założyć własne przedsiębiorstwo? Nie masz na to wystarczających środków? Pewnie często zastanawiasz się jak dostać dotację z unii europejskiej?
Zdobywanie funduszy unijnych nie jest bardzo łatwe, ale z pomocą naszych fachowców stanie się bardzo proste. Wystarczy się z nami skontaktować, a zyska się naprawdę wiele cennych porad i pomoc w pisaniu wniosku o przyznanie dotacji. Na początku jednak należy dokładnie zapoznać się z każdym programem, poznać jego cele i zamierzenia. W ten sposób będziesz wiedział, które z programów najbardziej ci odpowiadają i z których chcesz czerpać dofinansowania.
A programów nie jest mało. Na nową perspektywę finansową 2014 – 2020 Unia Europejska przygotowała 16 regionalnych programów operacyjnych oraz 8 krajowych. To z nich można czerpać dotację. Wybór jest ogromny. Jednak nie każdy program będzie pasował dla przedsiębiorcy, który chce założyć firmę. Tylko z kilku programów można czerpać dofinansowania na założenie i rozwój własnego przedsiębiorstwa.

Więc jak dostać dotację z unii europejskiej ? - po prostu się z nami skontaktuj, a my pomożemy wybrać dla ciebie najlepszy program. Napiszemy wniosek o dotację i sporządzimy wszystkie inne potrzebne dokumenty.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60