You are here

Jak napisać wniosek o dofinansowanie w ramach programu niskiej emisji dla Krakowa

Władze naszego miasta, zaniepokojone złym stanem powietrza, postanowiły podjąć kroki w stronę zmniejszania ilości pyłów, siarki a przede wszystkim dwutlenku węgla przedostających się do atmosfery. Znowu zostały wznowione działania mające na za zadanie ograniczenie niskiej emisji.

Kraków chce refundować nawet 100% kosztów wymiany starych nieekologicznych systemów grzewczych na nowe piece akumulacyjne, pozyskujące ciepło z energii elektrycznej, słonecznej czy też zwracać koszty zakładania powierzchni solarnych. Projekt ten powstał z przeznaczeniem dla mieszkańców jednorodzinnych domów, obiektów wielorodzinnych i budynków, które należą do przedsiębiorstw.
Jeśli chcemy się dowiedzieć jak napisać wniosek o dofinansowanie w ramach programu niskiej emisji dla Krakowa mamy dwie opcje. Pierwszą z nich, bardziej popularną jest szukanie informacji na ten temat w Internecie bądź w regulaminie konkursu. Znaleźć można dokładne instrukcje a nawet przykładowe formularze. Jeśli jednak chcemy mieć pewność, że zostanie on wypełniony należycie, możemy zwrócić się z prośba o pomoc do kogoś kto już otrzymał dofinansowanie, lub do specjalisty. Wiele firm w obecnym czasie zajmuje się pozyskiwaniem dotacji dla swoich klientów, a ich pracownicy doskonale wiedzą jak napisać wniosek o dofinansowanie w ramach programu niskiej emisji dla Krakowa tak, by zwiększyć jego szanse na otrzymanie wsparcia finansowego.

W zasadzie istnieje również trzecia opcja, która zakłada samodzielne pisanie wniosku na bazie danych, które można odszukać a następnie skonsultowanie formularza z ekspertem.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60