You are here

Jak napisać wniosek o dotację na piec gazowy

Projekt Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa został przygotowany po to, aby zmniejszyć do minimum emitowanie do atmosfery zanieczyszczeń z pieców węglowych. Na pewno jest to projekt korzystny nie tylko dla samego miasta, ale także dla każdego człowieka, który chce oddychać czystym, świeżym powietrzem. Najpierw trzeba napisać odpowiedni wniosek. Często wiele osób zadaje sobie pytanie jak napisać wniosek o dotację na piec gazowy?

Dotację na piec mogą uzyskać zarówno osoby fizyczne i prawne jak również przedsiębiorcy i wspólnoty mieszkaniowe. Inny jest wiosek dla przedsiębiorstw, a inny dla pozostałych beneficjentów. Różnią się trochę od siebie, ale nie bardzo.

Wypełnianie wniosków o dotację na piec gazowy nie należy do zadań bardzo prostych. Nie każdy umie sam sobie z tym poradzić. Należy bowiem podać bardzo dużo różnorodnych informacji. Na początku są to same dane osobowe, ale później pojawiają się inne rubryki do wypełnienia. Trzeba podać planowany koszt inwestycji oraz moc planowanego do zainstalowania ogrzewania i różne inne trudne do określenia koszty i ilości.

Często nie jest łatwo odpowiedzieć na wiele pytań, nie znając się na tym. Nie jest to jednak duże utrudnienie i powód by o dotację się nie starać. Nasza wykwalifikowana kadra stworzona została po to aby pomagać przy wypełnianiu właśnie takich wniosków. Posiadamy licznych fachowców, którzy są ekspertami w wielu dziedzinach i znają się na wszystkim. To oni mogą pomóc w poprawnym i skutecznym napisaniu wniosku. Ty o nic nie będziesz musiał się martwić. Jak napisać wniosek o dotację na piec gazowy? Teraz już wiesz. Nie trzeba robić tego samemu, wystarczy zadzwonić lub zadać pytanie.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60