You are here

Jak pozyskać dofinansowanie na innowacje?

Dotacje na innowacje finansowane są przez Unię Europejską w ramach POIR dla Poddziałania 1.1.1 programu „Badania Przemysłowe i Prace Rozwojowe Realizowane przez Przedsiębiorstwa” oraz dla programu „Horyzont 2020”. Oba sposoby wsparcia dotyczą mikro małych i średnich przedsiębiorstw, które dążą do rozwoju swojej działalności poprzez zwiększenie innowacyjnego działania i racjonalnego myślenia w dążeniu do osiągnięcia rynku i zdobycia konkurencyjnej pozycji.

Pierwszym ważnym warunkiem do tego, jak pozyskać dofinansowanie na innowacje jest sporządzenie wniosku i opracowanie dobrego planu działania łączący się z realizacją projektu. Dla Poddziałania 1.1.1 złożenie odpowiedniego dokumentu będzie miało miejsce za pomocą systemu informatycznego IP, natomiast dla programu „Horyzont 2020” beneficjent zobowiązany jest napisać i złożyć wniosek do KE.

Jeżeli potrzebujesz pomocy jak pozyskać dofinansowanie na innowacje możesz skorzystać z Naszych usług. Pozyskaliśmy dotacje już dla wielu Klientów. Sam sprawdź, czekamy na Ciebie!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60