You are here

Jak skorzystać z ciepła sieciowego

Ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej to najtańsze i najwygodniejszy sposób ogrzewania naszego domu. Elektrownie cieplne zachowują najwyższe standardy, dostosowują się do wymagań prawnych i są przyjazne dla środowiska. Korzystają z nowoczesnych technologii oczyszczania spalin. Dzięki temu chronią naszą atmosferę. Wiele osób nie wie, jak skorzystać z ciepła sieciowego. Teraz Kraków daje nam taką możliwość.

Można skorzystać z dotacji celowej na zadania inwestycyjne z zakresu ochrony środowiska i zlikwidować swoje dotychczasowe źródło ciepła, które zanieczyszcza atmosferę. Podłączając się do miejskiej sieci ciepłowniczej zyskujemy ciągły dostęp do ogrzewania. Korzystać z niego możemy codziennie, nie wymaga obsługi i jest najtańsze. Przy okazji chroni także Kraków przed smogiem, który jest tam ciągle obecny.

Chcąc wiedzieć jak skorzystać z ciepła sieciowego należy dokładnie zapoznać się z regulaminem pozyskiwania dotacji z Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa lub przeczytać ten artykuł.
Dofinansowanie to w niektórych przypadkach pokrywa nawet 100% wydatków przeznaczonych na tą inwestycję. Aby wziąć udział w konkursie, należy złożyć odpowiedni wniosek. Napisanie go nie jest jednak łatwe, ale nie należy się tym martwić. Jeśli chcemy uzyskać pomoc w tym zakresie, wystarczy skontaktować się z nami, zadzwonić lub wysłać wiadomość. Nasi eksperci we wszystkim pomogą i udzielą wielu cennych porad i informacji.

Napisany już wniosek trzeba złożyć w wyznaczonym miejscu i czekać na odpowiedź. Od dnia zakończenia miesiąca, w którym składaliśmy wniosek, komisja ma 60 dni na zaakceptowanie lub odrzucenie wniosku. To czy dotację otrzymamy czy nie, zależy od tego czy poprawnie wypełniliśmy wszystkie potrzebne dokumenty. Stanie się tak wtedy, gdy skorzystasz z pomocy fachowców. Nie przegap szansy na dotację. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na tematy tego, jak skorzystać z ciepła sieciowego i otrzymać dofinansowanie, dzwoń.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60