You are here

Jak uzyskać dofinansowanie na piec elektryczny w Krakowie

Gmina Kraków oferuje nam w roku 2014 dotację celową na zainstalowanie ekologicznego źródła ciepła. Krakowskie powietrze jest bardzo zanieczyszczone. Unosi się w nim wiele szkodliwych pyłów i gazów. Razem musimy to zmienić. Ale jak uzyskać dofinansowanie na piec elektryczny w Krakowie?

Zainstalowanie w swoim domu elektrycznego ogrzewania jest bardzo dobrym pomysłem. Nie wymaga ono naszej pracy i obsługi. Piec działa sam i w krótkim czasie po włączeniu go w domu odczuwamy ciepło. Możemy swobodnie regulować temperaturę i dostosowywać ją do naszych potrzeb. piec taki działa przez kilkadziesiąt lat, a jeśli nawet nam, się zepsuje to cena naprawy jest naprawdę niska. Koszty takiej inwestycji nie są duże, piece te nie są bardzo drogie. To co najważniejsze jednak, to fakt, iż ogrzewanie elektryczne jest ekologiczne. Nie zanieczyszcza środowiska, nie wydziela żadnych szkodliwych substancji.
Wiele osób nie wie jednak, jak uzyskać dofinansowanie na piec elektryczny w Krakowie. Nie jest to jednak bardzo trudne, a przynajmniej wzięcie udziału w konkursie nie jest trudne. Należy złożyć wniosek o udzielenie dotacji celowej na inwestycje związane z ochroną środowiska. Wypełnienie takiego wniosku to już trudniejsza rzecz. Jest tak z tego powodu, że nie wszystkie pytania, na które trzeba odpowiedzieć są proste. Wymagają bowiem od nas znajomości różnych kosztów, wielkości, liczb, o których zwykły człowiek nie ma pojęcia. Ale dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze będzie to bardzo łatwe. Oferujemy pomoc w pisaniu wniosków i udzielamy dodatkowych informacji związanych z tym tematem. Jeśli uważasz, że potrzebujesz czyjejś pomocy, po prostu do nas zadzwoń, a my postaramy ci się we wszystkim pomóc.

Za udział w Programie Ograniczania Niskiej Emisji, możesz także korzystać z wielu rabatów na energię, potrzebną do ogrzania twojego domu. Chcąc dowiedzieć się więcej o tym, jak uzyskać dofinansowanie na piec elektryczny w Krakowie skontaktuj się z nami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60