You are here

Jak uzyskać dofinansowanie na piec gazowy w Krakowie

Posiadasz w domu piec węglowy? Chcesz go wymienić na nowy - gazowy? Nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na piec gazowy w Krakowie? My ci w tym pomożemy.
Piece gazowe są o wiele lepsze, niż węglowe. Nie zanieczyszczają atmosfery, nie wydostają się z nich bowiem szkodliwe substancje, które by zagrażały naszemu środowisku. Są łatwe w użytkowaniu. Nie wymagają prawie w ogóle naszej obsługi, same pobierają potrzebne im paliwo i rozprowadzają po domu. Inaczej jest oczywiście w przypadku piecy na węgiel. Wraz z dymem z naszych kominów wychodzą przeróżne szkodliwe substancje, które dostają się do atmosfery. Piece te wymagają ciągłej pracy człowieka. Musi on do nich zamawiać węgiel, dokładać go i pilnować, żeby nie doszło do pożaru. Jest to czasochłonne i uciążliwe dla każdego. Warto więc zmienić go na ten lepszy, tańszy i wygodniejszy.
Wiele osób nie wie, jak uzyskać dofinansowanie na piec w Krakowie. Chcą je otrzymać, ale nie wiedzą jak to osiągnąć. Nie jest to łatwe, ale także nie niemożliwe. Dotację celowa mogą otrzymać osoby prawne, fizyczne, przedsiębiorstwa i wspólnoty mieszkaniowe, w sumie prawie każdy mieszkaniec Krakowa, który chce chronić środowisko i zmienić swój piec. Aby takie dofinansowanie otrzymać należy złożyć odpowiedni wniosek. Można go dostać w Urzędzie Miasta Krakowa, Kancelarii Magistratu lub w Punkcie Obsługi Mieszkańców. Następnie trzeba go wypełnić. Zawiera on pytania o różne wielkości i kwoty, które są czasami dla niektórych trudne do określenia. Dlatego nasi specjaliści w tej dziedzinie zajmują się wypełnianiem właśnie takich wniosków.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego jak uzyskać dofinansowanie na piec gazowy w Krakowie, skontaktuj się z nami. Udzielimy ci wszystkich potrzebnych informacji i pomożemy w poprawnym wypełnieniu wniosku.

Kiedy już nasz wniosek złożymy w odpowiednie miejsce, komisja od dnia zakończenia miesiąca, w którym wniosek składaliśmy ma 60 dni na jego rozpatrzenie. Po tym okresie czasu dostaniesz odpowiedź, czy dostałeś dotację. Aby zwiększyć swoje szanse skorzystaj z naszej pomocy. Zadzwoń lub wyślij wiadomość pocztą elektroniczną.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60