You are here

Jak zdobyć dotację na start

Zważając na możliwości, z których mogą obecnie korzystać obywatele, wiele młodych osób decyduje się na prowadzenie własnej działalności. Zastanawiają się więc oni jak zdobyć dotację na start.

Otóż, na lata 2014-2020 Unia Europejska przeznaczyła na rozwój Polski ogromne sumy pieniędzy, które pozyskać można w ramach programów operacyjnych. Nie pozostaje więc nic innego, jak postarać się o uzyskanie dofinansowania. Pierwszym krokiem, jaki należy podjąć, jest zapoznanie się z dostępnymi konkursami realizowanymi w ramach interesującego nas projektu. Kolejno wymagane jest stworzenie biznesplanu oraz napisanie wniosku. Zanim projekt zostanie dofinansowany, musi zostać rozważony przez komisję. Warto jest skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zajmą się koniecznymi zadaniami procesu dotacyjnego. Istotne jest bowiem, aby nie popełnić żadnych błędów i działać zgodnie z przepisami.

Nasi pracownicy posiadają dostateczną wiedzę na temat tego, jak zdobyć dotację na start. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej usługi.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60