You are here

Jak złożyć wniosek o dotację na wymianę pieca w Krakowie

Jak powszechnie wiadomo, po raz kolejny wznowiony został Program Ograniczania Niskiej Emisji. Jego głównym założeniem jest zredukowanie do minimum szkodliwych substancji, które wydzielają się podczas spalania węgla i przedostają do atmosfery.

Zapewne są wśród Państwa osoby, które zastanawiają się jak złożyć wniosek o dotację na wymianę pieca w Krakowie. Sprawa jest prosta, przede wszystkim odpowiedzią na to pytanie powinno być stwierdzenie „jak najszybciej”. Chociaż budżet miasta na to przedsięwzięcie przeznaczył pokaźną sumę, z pewnością okaże się zbyt mała, podobnie jak miało to miejsce w roku poprzednim. Wtedy część z interesantów nie otrzymała finansowego wsparcia, ze względu na brak środków. Stąd brak limitu czasu na zanoszenie formularzy, możemy tego dokonywać aż do momentu wyczerpania pieniędzy. Składamy je w odpowiednich instytucjach, którymi są: Urząd Miasta Krakowa, Kancelaria Magistratu przy ulicy Wszystkich Świętych lub Punkt Obsługi Mieszkańców. Istnieje również opcja przesłania go na adres Wydziału Kształtowania Środowiska.

Jako instrukcję wyjaśniająca nam jak złożyć wniosek o dotację na wymianę pieca w Krakowie, możemy potraktować regulamin konkursu, ponieważ on zawiera wszystkie niezbędne informacje.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60