You are here

Konkurs o dofinansowanie w ramach programu niskiej emisji dla Krakowa

Jesteś mieszkańcem Krakowa, który zdecydował się podjąć działania mające na celu wymianę pieca węglowego na bardziej ekologiczne ogrzewanie? Bardzo dobrze! Konkurs o dofinansowanie w ramach programu niskiej emisji dla Krakowa jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Pozyskaj dotację na osiągnięcie postawionego celu.

Konkurs o dofinansowanie w ramach programu niskiej emisji dla Krakowa polega na wyborze wniosków, które otrzymają dofinansowanie na podłączenie instalacji nowoczesnego ogrzewania. Dotacja polegać będzie na zwrocie 100% kosztów poniesionych w związku z tymi działaniami. Warto postarać się o to dofinansowanie, gdyż od 2018 roku już każdy będzie zobowiązany do usunięcia ze swojego domu pieca węglowego, a wtedy koszty będzie musiał w całości pokryć sam. Po co więc narażać się na dodatkowe wydatki, skoro Kraków wyciąga do Ciebie pomocną dłoń?
Jak wyglądać będzie konkurs o dofinansowanie w ramach programu niskiej emisji dla Krakowa? Ze złożeniem wniosku nie ma na co czekać, gdyż są one rozpatrywane tylko do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel w 2014 roku. Wnioski są rozpatrywane na koniec miesiąca, w którym zostały złożone, w czasie nieprzekraczającym 60 dni.

Jak widzisz konkurs wyłania te najlepsze wnioski, warto więc, aby Twój był napisany profesjonalnie. Warto więc skorzystać z pomocy specjalistów, których oferuje Ci nasza firma. Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informacje dotyczące pomocy na pozyskanie dofinansowanie.
Weź udział w konkursie! Uzyskaj dotację! Czerp radość z korzyści unowocześnionego ogrzewania.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60