You are here

Konkurs o dotację na wymianę pieca węglowego w Krakowie

Kilka dni temu ogłoszony został nabór wniosków na konkurs o dotację na wymianę pieca węglowego w Krakowie, który będzie obowiązywał na 2014 rok.
Problem emisji szkodliwych gazów do atmosfery w Krakowie jest bardzo poważny. Zmiany jakie muszą zostać wprowadzone, będą niezwykle kosztowne ,ale ważne i konieczne. Działania wdrażające zmiany, które są bardziej przyjazne środowisku, ekologiczne będą służyć całej społeczności.

W ramach tego zorganizowany konkurs o dotację na wymianę pieca węglowego w Krakowie jest bardzo korzystną alternatywą dla mieszkańców miasta. Wzięcie udziału w tym projekcie stwarza możliwość zwrotu całościowych lub częściowych kosztów poniesionych przy wymianie pieca węglowego na inny lub zastosowanie innego sposobu ogrzewania.

By pomóc mieszkańcom Krakowa w napisaniu wniosku o takie właśnie dofinansowanie nasza firma poszerzyła swoja ofertę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gdyż posiadamy najniższe ceny. Dajemy gwarancję starannego wykonania zleconej usługi w bardzo krótkim czasie.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60