You are here

Konkurs POIR

Jeżeli interesujesz się założeniem własnej działalności gospodarczej przy pomocy dotacji unijnych, to na pewno zainteresuje Cię temat, którym jest konkurs POIR. Jest on realizowany dzięki dotacjom z Unii Europejskiej, które zostały przydzielone Polsce w ramach Polityki Spójności na lata 2014 – 2020.

Konkurs POIR ma za zadanie wyłonić najlepsze pomysły na biznes, które opracują obywatele Polski. Cała procedura konkursu nie jest prosta, a wszystko po to, aby mieć pewność, że do końca wytrwają tylko pomysły najlepsze z najlepszych. Nagrodą jest oczywiście pozyskanie dofinansowania unijnego, które będzie mogło być przeznaczone na założenie oraz rozwinięcie własnej działalności.

Konkurs POIR daje przedsiębiorcom ogromne możliwości. Wraz z początkiem roku 2014, zakładanie własnej firmy nie będzie się wiązało już tylko z problemami i trudnościami, które dotychczas całkowicie zniechęcały osoby przedsiębiorcze do zakładania firm i poszerzania swoich możliwości.

Wszystko to dzięki pomocy finansowej, którą otrzymała Polska. Docelowo efektem tego dofinansowania powinna być poprawa stanu polskiej gospodarki. Jako społeczeństwo musimy dołożyć wszelkich starań do tego, aby fundusze te w pełni wykorzystać. Przewiduje się, że w roku 2020, Polska będzie na tyle bogatym i rozwiniętym krajem, że nie będzie mogła otrzymać dotacji na taką skalę. Dlatego jeżeli tylko masz dobry pomysł na rozpoczęcie i prowadzenie działalności, to weź udział w konkursie, w którym wyłonione najlepsze pomysły będą mogły liczyć na unijne wsparcie finansowe w zaplanowanych działaniach biznesowych.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60