You are here

Konkurs RPOWM/1.5/1/2014 "rozwój przedsiębiorczości regionalnej"

Konkurs RPOWM/1.5/1/2014 "rozwój przedsiębiorczości regionalnej" to wielka szansa, która daje nowe perspektywy dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw w województwie mazowieckim. Właśnie tam bowiem 31 lipca ruszył nabór wniosków o dofinansowanie.
Środki, które uda się firmom pozyskać, będą mogły zostać przeznaczone na inwestycje, na które, jak wynikło z badań- MSP nie mają wystarczająco dużo kapitałów własnych, a dzięki którym mogą się rozwijać.

Działanie 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego ma na celu wzrost konkurencyjności MSP, poprzez dostosowanie do warunków rynkowych, a w tym dostęp do technologii, systemów certyfikacji i jakości.

Jeżeli interesuje Cię konkurs RPOWM/1.5/1/2014 "rozwój przedsiębiorczości regionalnej", powinieneś zająć się pisaniem wniosku, gdyż termin naboru kończy się 31 sierpnia. Możesz to zrobić na dwa sposoby- zająć się zadaniem samodzielnie, bądź zlecić wykonanie go naszej firmie, która specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji. Drugi sposób zwiększa Twoje szanse na uzyskanie wsparcia. Pomoc fachowców bowiem zawsze skutkuje osiągnięciem celu. Tak więc jeśli chcesz skorzystać z naszej- zadzwoń. Zachęcamy!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60