You are here

Nabór wniosków działanie POIR

Wraz z rozpoczęciem się nowej perspektywy finansowej przewidzianej na lata 2014-2020, rozpoczęło się gorączkowe poszukiwanie informacji na temat możliwości otrzymania dofinansowania. Przedsiębiorcy oraz inne podmioty nieustannie próbują dowiedzieć się z jakiego programu mogliby skorzystać, który regulamin zalicza ich do grona beneficjentów i co przyniesie im największe korzyści. Bardzo wielu chętnie będzie ubiegać się o dodatkowe fundusze w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Zostało na niego przeznaczonych dużo środków i chyba wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że bez inwestowania w badania i poszukiwania nowatorskich rozwiązań nie ma mowy o rozwoju poszczególnych firm a w konsekwencji całej krajowej gospodarki.

Chociaż nabór wniosków działanie POIR nie został jeszcze ogłoszony, do doradców księgowych nieustannie zgłaszają się nowi interesanci, chcący pozyskać informację na temat programu, wymagań stawianych przez regulamin oraz sposobach na zwiększenie swoich szans. Niedoświadczonym przedsiębiorcom, którzy przecież nie codziennie ubiegają się o otrzymanie wsparcia od Unii Europejskiej, z pewnością ułatwia to cały proces. Na portalach ogłoszeniowych już dziś można spotkać się z ofertami biur, proponujących usługę napisania wniosku o dotacje gwarantując jej pozyskanie.

Zapoznawanie się z ogłoszeniami oraz ofertami biur księgowych to bardzo rozsądne posunięcie dzięki któremu zyskuje się czas na dopracowanie swoich projektów. Kiedy nabór wniosków działanie POIR ruszy, pozostanie niewiele czasu, który będzie należało przeznaczyć na dokonywanie ostatnich poprawek, a nie na rozpoczynanie prac.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60