You are here

Nabór wniosków o dofinansowanie 2014

Uwaga! Trwa nabór wniosków o dofinansowanie 2014 z Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego. Czasu nie pozostało wiele. Ostatnie wnioski przyjmowane są 16 września 2014. Warto się więc pospieszyć i od razu zdecydować.

Dotacje można otrzymywać w ramach działania 1.1 A2 RPO WD. Beneficjentami są głównie małe, średnie oraz mikro przedsiębiorstwa, które prowadzą swoją działalność w granicach administracyjnych województwa dolnośląskiego już ponad 2 lata. To właśnie oni mogą starać się o dofinansowania, na zakup potrzebnego sprzętu, ruchomych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Z otrzymanych pieniędzy można sfinansować także specjalistyczne szkolenia oraz promocję wdrożonych rozwiązań.

Warto więc starać się o dotację. Ale nabór wniosków o dofinansowanie 2014, nie skupia się tylko na RPO WD. Jest także wiele innych programów z których można korzystać i czerpać dotacje. Wystarczy wybrać jeden, który najbardziej pasuje do naszych zamierzeń i zgłosić się do niego. Jeśli nie potrafisz wypełnić potrzebnych formularzy i masz problem z uzupełnianiem wniosku, to skontaktuj się z nami. Pomożemy ci w tym i dodatkowo udzielimy wielu cennych porad i wskazówek.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60