You are here

Nabór wniosków o dofinansowanie POIR 1.1.1

Dotacje z środków Unii Europejskiej od lat wspierają naszą krajową gospodarkę oraz poszczególne podmioty gospodarcze czy instytucje. Wraz z rozpoczęciem się nowej perspektywy finansowej (bieżąca realizowana będzie w latach 2014-2020) opracowywane są nowe programy operacyjne i poddziałania (aktualnie mamy sześć takich programów: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój; Program Operacyjny Wiedza, Edukacja, Rozwój; Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko; Program Operacyjny Polska Cyfrowa; Program Operacyjny Polska Wschodnia; Program Pomoc Techniczna). Przedsiębiorcy zyskują więc coraz to nowe możliwości ubiegania się o przyznanie im funduszy na realizację przedsięwzięć, założenie firmy czy rozwój prowadzonej już działalności gospodarczej.

Do obowiązków każdego kto zamierza starać się o przyznanie mu środków należy przede wszystkim śledzenie naboru wniosków. Warto sprawdzać, czy niebawem nie rozpocznie się przypadkiem nabór na konkurs, który wymienia nas jako swoich beneficjantów. Jeśli tak powinniśmy się dokładnie zapoznać z regulaminem programu i dowiedzieć się z czym jest on związany, jakie ma założenia i cele oraz jakie wymagania należy spełnić aby móc otrzymać dofinansowanie.

Jest to trudne zadanie, warto więc podjąć współpracę z doradcami, którzy poinformują o organizowanych konkursach i pomoże dopełnić wszelkich formalności.

Już niebawem rusza nabór wniosków o dofinansowanie POIR 1.1.1, jeśli jesteś małym, mikro bądź średnim przedsiębiorcom dowiedź się więcej na jego temat. Jeśli zainteresuje Cię nabór wniosków o dofinansowanie POIR 1.1.1 i postanowisz wziąć udział w konkursie, skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci pozyskać dotacje!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60