You are here

Nabór wniosków z programu 1.1.1

W ramach poddziałania 1.1.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój realizowane będą przedsięwzięcia przyczyniające się do podniesienia zdolności inwestycyjnych mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dzięki wykorzystywaniu rezultatów prac B+R w prowadzonej działalności gospodarczej. Już w kwietniu ruszy nabór wniosków z programu 1.1.1, dlatego osoby zainteresowane tymi dotacjami powinny już zacząć przygotowywać swój wniosek o dofinansowanie.

Jak to zrobić?

Otóż w pierwszej kolejności należy przejrzeć wytyczne programu i zapoznać się z nimi. Następnie trzeba przejść do pisania swojego projektu. Jednak jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy i umiejętności w tym zakresie, warto to zadanie powierzyć specjalistom. Nasza firma od lat zajmuje się sporządzaniem wniosków o dofinansowania i pozyskiwaniem dotacji, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w tym zakresie.

W trakcie pisania projektu koniecznie trzeba śledzić terminy składania wniosków. O tym kto otrzyma dofinansowanie nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale nie warto tej czynności zostawiać na ostatnią chwilę. Powód? System, dzięki któremu wysyła się projekt na konkurs, często w ostatnich dniach naboru zawiesza się, co może uniemożliwić poprawne złożenie wniosku. Powierzając to zadanie nam, masz gwarancję, że Twój wniosek zostanie sporządzony prawidłowo i będzie dostarczony na czas.

Warto śledzić na bieżąco daty, w których przeprowadzany będzie nabór wniosków z programu 1.1.1, ponieważ udział w nim może dostarczyć wiele korzyści firmie, nie tylko w postaci otrzymanego grantu.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60