You are here

Napiszemy wniosek o dotację

Na lata 2014 - 2020 Unia Europejska przygotowała 16 programów operacyjnych oraz 8 programów regionalnych, z których każdy Polak może czerpać dotacje. Wystarczy tylko zgłosić się, wypełnić wniosek i wziąć udział w konkursie.

Jeśli jesteś osobą, która chce otrzymać dotacje na określony cel i poprawić jakość swojego życia i życia innych i masz swój na to pomysł, to jesteś na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Teraz wystarczy się tylko zgłosić do jednego z projektów i walczyć o dofinansowanie.

Aby dotacje otrzymać należy wypełnić wiele dokumentów, które są niezbędne do tego, aby móc w ogóle o dofinansowanie się starać. Wiemy, że nie jest to łatwe, dlatego my napiszemy wniosek o dotację za ciebie. Zajmujemy się pomocą w wypełnianiu dokumentów związanych z dotacjami unijnymi. Nie będziesz się musiał o nic martwić, we wszystkim ci pomożemy i dzięki temu zwiększysz swoje szanse na otrzymanie dotacji.

Przyjmujemy zgłoszenia z całej polski. Gdziekolwiek jesteś możesz się z nami skontaktować. Wszystkie formalności możemy załatwić elektronicznie, bez wychodzenia z domu. Napiszemy wniosek o dotację, a ty nie będziesz się musiał niczym martwić.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz uzyskać więcej informacji - skontaktuj się z nami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60