You are here

Nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej

Nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej wystartowała wraz z rokiem 2014, czyli obecnym. Wraz ze styczniem tego roku przedsiębiorcy mają możliwość starania się o nowe, dodatkowe środki finansowej, które będą mogli zainwestować, by polepszyć przyszłość swoją lub swojej firmy. To bardzo kusząca oferta, która składa UE.

Nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej daje ogromne możliwości tym, którzy chcą postawić na zmiany. Pierwszym krokiem do dotacji unijnych jest oryginalny pomysł, który wyróżniał się będzie na tle tysięcy pomysłów. Drugim krokiem jest złożenie wniosku. Trzecim jest oczekiwanie na decyzję. Czwarty krok, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to rozgospodarowywanie funduszy unijnych. My możemy pomóc Ci od drugiego kroku, czyli postaramy się przeanalizować Twój pomysł, ocenić jego szanse i napisać wniosek. Postaramy się, byś otrzymał pieniądze, o które się starasz. Wiemy, że jeżeli coś jest zaplanowane, to ciężko odbiec od realizacji tego. Zrobimy więc co w naszej mocy, byś nie musiał odbiegać o tego celu, ale żebyś wręcz mógł go realizować.

Zainteresowany pomocą z naszej strony? Zwiększ swoje szansę na dotację! Postaw na współpracę z naszymi ekspertami. Zapraszam do kontaktu!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60