You are here

Pieniądze na stronę internetową z UE

Unia Europejska jest źródłem finansowania w Polsce wielu ciekawych projektów i inwestycji. Dotacje można pozyskać na różnego rodzaju gałęzie gospodarki, w tym na wiele własnych pomysłów i działalności.

Przedsiębiorcy liczą również na pieniądze na stronę internetową z UE. Taka opcja jest oczywiście możliwa. Środki na tego typu działanie pozyskane mogą być w ramach działania 8.1 Programu Innowacyjna Gospodarka. Należy jednocześnie zaznaczyć, że nie może być finansowane konkretnie utrzymanie domeny, ale działania z nią związane. Mogą to być np. najem pomieszczenia, czy zakup usług eksperckich. W ramach tego działania finansowane będą zadania z działu gospodarki elektronicznej. Będzie można pozyskać pieniądze np. na system płatności on-line, wykorzystywany na wielu stronach www, czy aukcje internetowe, e-booki, e-learning, e-bankowość, a także serwisy społecznościowe.

Pieniądze na stronę internetową z UE mogą więc przyczynić się do rozpowszechniania e-możliwości oraz ułatwić procesy komunikacji, szczególnie między młodszą częścią społeczeństwa.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60