You are here

Pisanie wniosków o dofinansowanie z konkursu RPO WM 2014

Do 31 sierpnia można składać wnioski o dofinansowanie z konkursu RPO WM 2014. Czasu nie pozostało wiele, dlatego szybko trzeba podjąć decyzję.

A kto może skorzystać z dotacji w ramach tego programu?
Głównymi beneficjentami są małe i średnie przedsiębiorstwa, które prowadzą swoją działalność w granicach administracyjnych województwa mazowieckiego. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, posiadasz własną firmę i spełniasz wszystkie kryteria, to nie czekaj, tylko rozpocznij walkę o dotacje!

Na jakie działania można otrzymać dofinansowanie?
Dofinansowanie z tego programu można otrzymać przede wszystkim na inwestycje związane z rozwojem małych i średnich przedsiębiorstw. To właśnie dzięki nim gospodarka może stać się bardziej innowacyjna i konkurencyjna. Stanowią one także jedno z głównych źródeł zatrudnienia.

A co zrobić, by otrzymać dotacje?
Aby skorzystać z dotacji trzeba sporządzić kilka dokumentów. Najważniejsze jest pisanie wniosku o dofinansowanie z konkursu RPO WM 2014. Jeśli uważasz, że sam sobie z tym nie poradzisz i nie będziesz w stanie uzupełnić potrzebnych formularzy, to po prostu skontaktuj się z nami. Nasza firma sporządza takie wnioski. Pracujący u nas specjaliści napiszą wniosek tak, aby miał on jak największe szanse na powodzenie. Nasza pomoc i doświadczenie może znacznie zwiększyć twoje szanse na pozyskanie potrzebnych ci pieniędzy.

Wszystkich, którzy są zainteresowani dofinansowaniem z konkursu RPO WM 2014 oraz naszą ofertą prosimy o kontakt.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60