You are here

Pisanie wniosków o dotację na piec gazowy

Program ograniczenia niskiej emisji w Krakowie zaczął już funkcjonować. Jednym z działań jakie zostały podjęte jest naborów wniosków na dotację, która pozwoli na wymianę piecy węglowych na bardziej nowoczesne, ekologiczne systemy grzewcze.

Mieszkańcy Krakowa mają możliwość pozyskania dotacji między innymi na zastosowanie systemu ogrzewania gazowego. Pisanie wniosków o dotację na piec gazowy będzie procesem czasochłonnym oraz będzie wymagało uzyskania odpowiedniej wiedzy. Czasu jednak jest niewiele, ponieważ budżet jest ograniczony a chętnych na otrzymanie dotacji bardzo dużo. Wysokość dotacji jaką będzie można pozyskać określana będzie na podstawie przelicznika uwzględniając zastrzeżenia jakie znalazły się w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 13 października 2006 roku. Podmioty ubiegające się o dotację na piec gazowy będą miały szansę na wsparcie finansowe w wysokości 900 zł za każdy kW nowego źródła ogrzewania.

Jest o co walczyć, nie warto więc tracić czasu na pisanie wniosków o dotację na piec gazowy lepiej skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych podmiotów tym bardziej, że budżet i czas składania wniosków są ograniczone.

Zajmujemy się pozyskiwaniem różnych dotacji od bardzo dawna, wykonujemy swoją pracę z należytą starannością. Jeśli chcą Państwo uzyskać dotację na piec gazowy zapraszamy do współpracy.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60