You are here

Pisanie wniosków o dotację na piec gazowy Kraków

Wystartował już program ograniczenia niskiej emisji w Krakowie, czyli podmioty mogą już zabrać się za pisanie wniosków o dotację na piec elektryczny. Ten rodzaj dotacji daje możliwość wymiany pieca węglowego na piec elektryczny. Dodatkową korzyścią jest zwrot całości poniesionych kosztów w związku z przystosowaniem instalacji do ogrzewania akumulacyjnego.

Trzeba przygotować się do tego, że pisanie wniosków o dotację na piec elektryczny nie zajmie chwili. Nie będzie tak,że podmioty złożą wnioski i już otrzymają dotację. Ten proces wymagać będzie poświęcenia czasu, co z pewnością się opłaci. Wysokość pieniędzy przeznaczonych dla Miasta Krakowa na dotacje w bieżącym roku to 2 800 000 zł. Pamiętaj jednak o tym, że ilość środków i czas są ograniczone.

Wniosek o udzielenie dotacji należy składać w terminie od dnia ogłoszenia naboru wniosków. Czas ucieka, a rozdanie dotacji tusz tusz. Nie zwlekaj więc! Nie załatwiaj wszystkiego sam, gdyż to z pewnością wydłuży czas, którego i tak jest już mało. Skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy mają doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji. Pisanie wniosków o dotację na piec elektryczny znajduje się w oferowanej przez nas ofercie. Skontaktuj się z nami, skorzystaj z naszej pomocy i ciesz się uzyskaną dotacją!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60