You are here

Pisanie wniosków o dotację na piec gazowy w mieście Kraków

Czas zacząć pisanie wniosków o dotację na piec gazowy Kraków. Termin rozstrzygnięcia konkursu zbliża się nieubłaganie i każdy dzień nas do niego przybliża. Warto więc zastanowić się, czy chcemy skorzystać z pomocy jaką oferuje nam miasto Kraków w postaci dofinansowania do zamiany pieca węglowego na piec gazowy i jeśli tak, to podjąć w tym kierunku odpowiednie kroki.

Zabierz się za pisanie wniosków o dotację na piec gazowy Kraków! Dlaczego? Gmina Miejska Kraków oferuje Ci zwrot 100% poniesionych kosztów. Jakie inne zalety ma wybór tego rodzaju ogrzewania? Urządzenia gazowe z natury są ekonomiczne. Przy spalaniu dochodzi do minimalnych strat energii. W kwestii płatności też zauważysz korzyści. Jakie? Opłaty za węgiel dokonujesz nie mając pewności, że zużyjesz go całkowicie. W przypadku gazu ziemnego płacisz za tyle, ile wykorzystałeś. Do Ciebie należeć będzie decyzja kiedy, ile i jak chcesz korzystać z gazu. Temperatura nie będzie już problemem, gdyż Ty będziesz miał możliwość zadecydowania o jej poziomie. Nowoczesne instalacje gazowe poddawane będą regularnym przeglądom, przez co zmniejszy się ryzyko pożaru czy zaczadzenia.

Popraw jakość krakowskiego powietrza razem z nami! Musisz się jednak pospieszyć, gdyż czas na pisanie wniosków o dotację na piec gazowy Kraków nie jest duży. Chwyć pomocną dłoń, którą oferują Ci nasi specjaliści. Pisanie wniosków dla nich to bułka z masłem, więc dlaczego Ty miałbyś się tym trudzić. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60