You are here

Pisanie wniosków o dotację poir Gdańsk

Jeśli jesteśmy właścicielami małego lub średniego przedsiębiorstwa, mamy świeże pomysły, wiemy jak niezbędna dla rozwoju gospodarki jest innowacja i chętnie skorzystaliśmy z dofinansowania jakie przygotowała dla nas Unia Europejska nie powinniśmy zwlekać, a wziąć się za pisanie wniosków o dotację POIR Gdańsk.

Napisanie formularza aplikacyjnego, który spełni wszelkie wymogi, wyróżni się i pozwoli nam uzyskać fundusze zazwyczaj okazuje się kłopotliwe. Nie jest tak jednak gdy postanowimy zwrócić się z tym do specjalistów, tak jak każdego dnia robi to wielu przedsiębiorców z całego kraju. Nasza firma nieustannie otrzymuje nowe zgłoszenia, ponieważ ubiegający się o dotacje zdają sobie sprawę, że profesjonalizm w tym przypadku z pewnością okaże się niezbędny. Nasi eksperci sprawią, że Państwa projekt bez problemy przejdzie przez wszystkie etapy analizy, mającej na celu wyłonienie najlepszych wniosków.

Podczas takiego procesu badane są:
- treść zgłoszenia i to w jakim stopniu realizuje ono cele i założenia POIR,
- wykonalność projektu, czyli realność wykonania planowanych inwestycji,
- badanie zgodności wniosku z wymaganiami merytorycznymi.
Ocena wniosku może potrwać nawet trzy miesiące.

Pisanie wniosków o dotację POIR Gdańsk, ale też i zgłoszeń ze wszystkim miast to główne zajęcie naszych pracowników, którzy dają możliwość skorzystania z oferty droga mailową. Dzięki ich usługom zwiększą Państwo swoje szanse na znalezienie się w gronie osób, które otrzymają środki z Unii i zawarcie umowy o dofinansowanie

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60