You are here

Pisanie wniosków o dotację POIR Łódź

Pisanie wniosków o dotację POIR Łódź rusza w zawrotnym tempie. Jeśli również chcemy złożyć aplikację to nie możemy zapomnieć o uprzednim przygotowaniu. Nim zaczniemy tworzyć projekt, który będzie ubiegał się o dofinansowanie powinniśmy zebrać wszelkie informacje na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

W październiku ubiegłego roku odbyła się konferencja, w której udział wzięło 160 osób, mająca na celu zaprezentowanie planu POIR oraz przeprowadzenie rozmów na temat zakresu wsparcia. W trakcie konsultacji społecznych zgłoszonych zostało 250 uwag z czego ponad 150 uwzględniono. Wszystko po to aby fundusze zostały spożytkowane w odpowiedni sposób i zaprocentowały korzyściami.

Jak sugeruje sama nazwa cały projekt skupia się wokół innowacyjności, ale nie tylko. Ma on za zadanie zwiększyć konkurencyjność małych i średnich przedsiębiorstw, sektora rolnego, akwakultury i rybołówstwa oraz zmobilizować współpracę między gospodarką a nauką. Środki zostaną przede wszystkim przeznaczone na zwiększenie nakładów na B+R (badania i rozwój). Założenia mają być zrealizowane poprzez wspieranie rozwoju technologicznego, innowacji i badań naukowych.
Adresatami programu są przedsiębiorstwa, Instytucje Otoczenia Biznesu, jednostki naukowe, klastry, konsorcja i platformy technologiczne.

Mamy nadzieję, że dzięki nam uzyskali Państwo podstawową wiedzę na temat POIR. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać od specjalistów zatrudnianych w naszej firmie. Zajmują się oni między innymi udzielaniem rad dotyczących wyboru programu lub opracowaniem strategii. Z nami pisanie wniosków o dotację POIR Łódź nie przysporzy Państwu najmniejszego problemu! Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców z całej Polski, ponieważ wszelkie formalności na życzenie klienta załatwiamy online.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60