You are here

Pisanie wniosków o dotację poir Lublin

Jedną z wielu usług jakie oferuje nasza firma jest pisanie wniosków o dotacje POIR Lublin. W Lublinie jest bardzo dużo osób, które chciałyby skorzystać z tego programu. Nie mają wystarczających środków finansowych, a chcą się rozwijać i podnieść poziom polskiej gospodarki. Unia Europejska postanowiła pomóc takim ludziom. Polska to kraj, którzy ma bardzo duży potencjał. Żyje w niej wiele młodych, zdolnych i inteligentnych osób, które zasługują na wsparcie.

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój ma na celu podniesienie poziomu polskiej gospodarki oraz wsparcie przedsiębiorców w działalności badawczo - rozwojowej. Pomaga w rozwoju firmy i zwiększeniu efektywności badań naukowych.
Aby otrzymać dotację na POIR należy wypełnić odpowiedni wniosek i wziąć udział w konkursie. Pisanie wniosków o dotację nie jest łatwe. Wiele osób nie umie sobie z tym poradzić. Dlatego też się tym zajmujemy. Zgłoszenia przyjmujemy z całej polski, nie tylko z Lublina. Mogą się do nas zgłaszać wszystkie osoby, niezależnie od tego, gdzie mieszkają. Pomagamy w pisaniu wniosków, pomagając równocześnie w rozwoju przedsiębiorców i ich firm. Zależy nam na rozwoju polskiej gospodarki i oczywiście twoim rozwoju.

Pisanie wniosków o dotację POIR Lublin, nie zawsze odbywa się w Lublinie. Prowadzimy działalność także online, dlatego możesz do nas dzwonić z każdego miejsca w Polsce. Jeśli chcesz powiększyć swoje szanse na otrzymanie takiej dotacji i otrzymać pomoc w pisaniu wniosków - skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz wiadomość.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60