You are here

Pisanie wniosków o dotację POIR Poznań

Pisanie wniosków o dotację POIR Poznań to zajęcie, którym w ostatnim czasie trudzi się wielu doradców oraz znawców z dziedziny dofinansowań oraz zarządzania środkami pochodzącymi z Funduszy Unii Europejskiej. Wielkopolska to jeden z tych regionów w naszym kraju, który świetnie radzi sobie z kryzysem gospodarczym, prężnie się rozwija i skutecznie zwalcza bezrobocie.

Zainteresowanie wrocławskich przedsiębiorców Programem Operacyjny Inteligentny Rozwój może wynikać z wielu perspektyw rozwojowych jakie niesie za sobą ten projekt. Każdy świadomy businessman zdaje sobie sprawę z tego jak ważna w działalności gospodarczej jest innowacja i nowoczesne, nowatorskie rozwiązania. Popierają oni decyzję o przeznaczeniu środków na badania, rozwój oraz instytucje naukowe, ponieważ wiedzą, że bez tego polski rynek nigdy nie dorówna europejskim liderom.

Aby otrzymać dofinansowanie w ramach tego projektu niezbędne jest złożenie formularza aplikacyjnego, jednak pisanie wniosków o dotację POIR Poznań nie jest zadaniem, które moglibyśmy zaliczyć do prostych. Najlepiej jest skorzystać z usług biura, które zajmuje się udzielaniem pomocy w pozyskiwaniu dofinansowania. Nasz firma również prowadzi podobną działalność. Eksperci których zatrudniamy są specjalistami w swojej dziedzinie. Ich rady budowane na wieloletnim doświadczeniu zwiększają szansę na otrzymanie finansowego wsparcia. Pomagamy wybrać odpowiedni program oraz napisać wniosek, który spełni wszelkie wymogi narzucane przez regulamin.

Nasza oferta nie jest skierowana tylko i wyłącznie do przedsiębiorców z województwa Wielkopolskiego, ale dla businessmanów z całego kraju. Wszelkie formalności mogą być realizowane drogą online.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60