You are here

Pisanie wniosków o dotację poir Rzeszów

Starasz się o dotację unijną? Musisz wypełnić wniosek i kilka inny niezbędnych dokumentów?
Zgłoś się do nas. W swojej ofercie posiadamy wiele usług z tym związanych, a jedną z nich jest właśnie pisanie wniosków o dotację POIR Rzeszów.
Program Operacyjny Inteligentny Rozwój skierowany jest szczególnie do przedsiębiorstw, jednostek naukowych i badawczych oraz uczelni. Za jego przyczyną ma się znacznie podnieść poziom i konkurencyjność polskiej gospodarki. Wiele dzięki niemu zyskają także wszyscy, którzy w programie wezmą udział.

Chcą otrzymać dotację najpierw należy posiadać własny, oryginalny pomysł i sposób na jego realizację. Następnie trzeba wypełnić odpowiedni wniosek oraz inne dokumenty, które są niezbędne do tego, aby w ogóle brać udział w rywalizacji o fundusze unijne. To wszystko nie jest jednak takie proste jakby się mogło wydawać. Wniosek zawiera wiele różnorodnych pytań i treści, na które czasami sami nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Dlatego pisanie wniosków o dotację POIR często sprawia wiele problemów.
Jeśli chcesz, by twój wniosek był napisany jak najlepiej, bez żadnych błędów i bardzo szybko to skontaktuj się z nami. Przyjmujemy zgłoszenia z całej polski, nie tylko z Rzeszowa. Wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną, dlatego gdziekolwiek jesteś to możesz do nas dzwonić. Zwiększ swoje szanse na otrzymanie dofinansowania. „Pisanie wniosków o dotację POIR Rzeszów” z naszą pomocą stanie się bardzo proste. Nie czekaj – dzwoń.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60