You are here

Pisanie wniosków o dotację POIR Warszawa

Pisanie wniosków o dotację POIR Warszawa może okazać się dla przedsiębiorców nie lada wyzwaniem. Należy zacząć od dokładnego przestudiowania regulaminu, i już na tym etapie zadanie może przysporzyć wielu problemów ze względu na niejasne określenia, skomplikowane sformowania czy nadmiar zbędnych wiadomości. Ciężko jest znaleźć informacje na temat proponowanych programów i spośród nich wybrać ten, który da nam możliwość skorzystania z dodatkowych funduszy.

Ze względu na żywe zainteresowanie mazowieckich businessmanów zagadnieniami związanymi z Funduszami Europejskimi a w szczególności Programem Operacyjnym Innowacyjny Rozwój, na popularności zyskują biura, które w swojej ofercie posiadają wszechstronną pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań. Jednym z nich jest nasza firma. Klienci chętnie zwracają się do nas o pomoc ponieważ pozwala to znacznie ograniczyć zaangażowanie przedsiębiorcy w całą sprawę. Nasi pracownicy analizują projekt pod względem merytorycznym i pomagają dokonać wyboru programu, który da największe szanse na otrzymanie wsparcia. Ich zadaniem jest również opracowanie strategii działań. W kolejnym etapie nanoszą korekty zwiększające potencjał projektu. Za naszym pośrednictwem można szukać partnera biznesowego, pomagającego w realizacji planowanych przedsięwzięć. Jeszcze jedną proponowaną przez nas usługą, z której najczęściej korzystają interesanci, jest pisanie wniosków o dotację POIR Warszawa. Dodatkowo eksperci przygotowują całą dokumentację aplikacyjną, biznes plan i studium wykonalności. Nasze usługi nie są przeznaczone tylko dla Warszawskich przedsiębiorców, chętnie współpracujemy drogą mailową, dlatego nawet businessmani z innych miejscowości mogą korzystać z naszej oferty.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników możliwe jest dostosowanie projektu do wymogów stawianych przez regulamin i przewidzenie ewentualnych problemów. Dopracowana strategia oraz szczegółowy plan działań i założeń z pewnością przybliża perspektywę podpisania umowy o dotację.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60