You are here

Pisanie wniosków o dotację POIR Wrocław

Pisanie wniosków o dotację POIR Wrocław to temat który poruszany jest obecnie przez wielu przedsiębiorców z Dolnego Śląska. Swoje wątpliwości oraz poruszenie wyrażają oni między innymi zabierając głos w dyskusjach na forach związanych z pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej.
Wielu z nich pyta o sposób szukania oraz wyboru projektu, w ramach którego będą mogli obiegać się o dodatkowe środki na rozwój swojej firmy lub realizację przygotowanego przez nich planu przedsięwzięcia.

Poleca się skorzystanie z darmowych wyszukiwarek dotacji, które pozwalają znaleźć idealną ofertę. Dzięki nim wystarczy, że udzielimy odpowiedzi na proste pytania i w kilka sekund otrzymamy propozycję dofinansowań najbardziej odpowiadające naszym potrzebom.

Zaczynamy od zaznaczenia regionu w którym działamy i przechodzimy do kolejnego etapu selekcji, czyli wyboru dziedziny. Wyświetla nam się cała lista możliwości, od rozwoju lokalnego oraz gospodarowania odpadami przez zatrudnienie i integrację społeczeństwa, aż po ochronę granic. Następnie musimy zdecydować, którą spośród bardziej szczegółowych podkategorii zaznaczymy. Ostatni wymóg dotyczy zakwalifikowanie się to grana beneficjentów.
Tu również sprawa jest prosta, ponieważ określenie czy należy się do grupy przedsiębiorców czy na przykład do Instytucji Otoczenia Biznesu nie sprawi nikomu problemu.

Po zakończeniu wypełniania formularza pozostaje tylko czekać na wynik i dokonać wyboru programu. Niezbędną czynność bez której pisanie wniosków o dotację POPIR Wrocław w zasadzie jest niemożliwe, stanowi bardzo szczegółowe zapoznanie się ze szczegółami wyselekcjonowanego dla nas projektu i przestudiowanie regulaminu.

Jeśli jednak chcielibyśmy skonsultować propozycje, które podała nam wyszukiwarka, dowiedzieć się więcej o programie i uzyskać wsparcie w pisaniu wniosku powinniśmy zgłosić się do specjalisty.

Nasza firma posiada w swojej ofercie wszystkie te opcje. Zapraszamy do kontaktowania się z nami i korzystania z usług związanych z pozyskiwaniem funduszy. Przyjmujemy zgłoszenia z całego kraju, dając możliwość kontaktu droga mailową.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60