You are here

Pisanie wniosków unijnych

Chciałbyś otrzymać dofinansowanie na piec? A może jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozwijać swoją firmę, wprowadzać nowe technologie, wdrażać pomysły innowacyjne, zatrudnić więcej pracowników? Lub tez pracujesz w jednostce naukowej i chcesz pozyskać dofinansowanie na nowe doświadczenia? Obecnie jest sporo programów unijnych, z których może skorzystać wiele osób aby realizować różnorodne przedsięwzięcia. Możesz osiągać wyznaczone cele, korzystając przy tym ze środków publicznych, więc nie ponosisz żadnych kosztów lub ponosisz je tylko częściowo. Unia daje nam szerokie perspektywy, z których warto skorzystać.

Co musisz zrobić, żeby uzyskać dotację? Najbardziej istotny element to napisanie wniosku, no ale jeszcze wcześniej trzeba określić program, z którego chcesz skorzystać i dowiedzieć się czy należysz do jego beneficjentów. Nie jest to proste zadanie. Przecież nie zajmujesz się tym co dzień. Nasza firma chciałaby więc Ci polecić usługę, jaką jest pisanie wniosków unijnych. Zajmiemy się za Ciebie znalezieniem odpowiedniego projektu, sporządzimy wniosek i dopilnujemy terminu naboru. Będziesz mieć z głowy wszelkie formalności. W dodatku szansa na otrzymanie dotacji wzrośnie, bo posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Warto skorzystać z pomocy ekspertów, bo dzięki temu możesz uzyskać spore możliwości. Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich osób, które pragną sięgnąć po pieniądze publiczne. Skorzystaj z usługi pisanie wniosków unijnych, a z pewnością będziesz zadowolony.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60