You are here

Poddziałanie 1.1.1 "szybka ścieżka"

Pozyskiwanie dotacji od zawsze było procesem skomplikowany i czasochłonny. Przedsiębiorcy, którzy decydowali się na próbę zdobycia dofinansowania ze środków unijnych musieli wykonać wiele czynności i dopełnić wielu formalności aby ich wniosek był brany pod uwagę w czasie rozstrzygania konkursu. Byli oni zobligowani do sporządzenia projektu i wniosków, przedłożenia ich w opowie nim czasie, w terminie naboru wniosków i oczekiwania na jego rozpatrzenie, które trwało nawet i kilkanaście miesięcy.

Tak zwane „szybkie ścieżki” mają skutecznie zaradzić tej sytuacji. Od teraz liczba niezbędnych dokumentów zostanie znacznie uproszczona a część z nich dostarczyć trzeba będzie dopiero w momencie zawierania umowy o dofinansowanie. Zredukowany został także czas rozpatrywania wniosków i ma teraz trwać nie więcej niż 2 miesiące.
Poddziałanie 1.1.1 "szybka ścieżka" to działania realizowane w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR), który opracowany został przez Komisję Europejską na nową perspektywę finansową obejmującą lata 2014-2020. Jego pozyskanie ma być o wiele łatwiejsze niż było to dotychczas. Starć mogą się oni właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, których projekty wiążą się z założeniami programu. Dodatkowe środki przyznawane będą tym, którzy mają pomysł na to jak zwiększyć konkurencyjność polskich towarów, jak wdrożyć je na rynki zagraniczne i zwiększyć poziom eksportu.

Interesuje Cię poddziałanie 1.1.1 "szybka ścieżka" nie zwlekaj- złóż wniosek! Być może jest to niepowtarzalna okazja dla Twojej firmy.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60