You are here

POIR 2014

Na temat gospodarki w Polsce, można byłoby pisać bardzo długo, jednak nie ma powodu, aby pogłębiać się w tej kwestii. Na pewno wielu ludzi stwierdzi, że własna firma w Polsce już na starcie jest przekreślona. Dlaczego? Wydaje mi się, że powodem tego jest pewna „etykietka”, która przyległa do naszego kraju. Dotyczy to głównie procedur związanych z zakładaniem firmy. Powszechnie przyjęło się, że założenie w Polsce własnego biznesu graniczy z cudem, a późniejsze jej rozkręcenie to nic innego jak męczarnia.

Polska jest jednym z państw, gdzie gospodarka powoli zaczyna się rozwijać, a znaczne bariery prawne uległy zmianie na lepsze. Jesteśmy narodem, w którym tkwi ogromny potencjał i chcemy się rozwijać, jednak nie każdemu pozwalają na to środki finansowe. Dlatego właśnie Unia Europejska wyciąga do nas rękę, aby wykorzystać potencjał Polaków i dać możliwość powstaniu nowych firm.

W tym celu powstał PO IR 2014, który ma za zadanie pobudzić polską gospodarkę poprzez wspieranie rozwoju i wprowadzenie nowych innowacji, co automatycznie będzie wiązało się z dotacjami, jakie będą mogły zostać przydzielone społeczeństwu w celu realizacji stworzonego projektu dotyczącego ulepszeń w dziedzinach takich, jak ochrona środowiska, inteligentny rozwój, wiedza, edukacja, Polska Wschodnia, Polska Cyfrowa, Polska Techniczna.

Jest to niezwykła szansa dla Polski, której nie możemy zmarnować. Lepszy rozwój przedsiębiorstw, ma ogromne znaczenie na życie w kraju. Im lepiej rozwinięty kraj, tym wyższe standardy życia. PO IR 2014 wiąże się z dużymi korzyściami dla gospodarki, a to z kolei oznacza korzyści dla całego społeczeństwa.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60