You are here

POIR program operacyjny

POIR program operacyjny to jeden z wielu projektów przygotowanych na lata 2014-2020 przez Unię Europejską. Przez wielu uważany jest on za jeden z najbardziej ambitnych programów operacyjnych.

POIR skierowany jest przede wszystkim do jednostek naukowych i badawczych, przedsiębiorstw oraz uczelni, które będą realizowały zadania, w pewnym stopniu doprowadzające do podniesienia poziomu gospodarki naszego kraju. To jest głównym celem UE. Polska gospodarka na się wreszcie stać bardziej konkurencyjna i innowacyjna. Wiele firm ma dzięki temu programowi znaleźć takie rozwiązania technologiczne, które doprowadzą do ich rozwoju i zwiększenia efektywności pracy. POIR program operacyjny pozwoli naukowcom na wykonywanie badań, dających lepsze i szybsze wyniki.

Pisanie wniosków o dotację na ten program sprawia czasami dużo kłopotu, dlatego postanowiliśmy ułatwić wszystkim tym ludziom pracę. Oferujemy pomoc w pisaniu wniosków o dotację POIR. Dzięki nam twojej szanse na otrzymanie dofinansowania znacznie się zwiększą. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – skontaktuj się z nami, a my udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji i pomożemy w pozyskaniu dotacji.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60