You are here

Pomoc w napisaniu wniosku o dofinansowanie na wymianę pieca

Jesteś z Krakowa? Posiadasz piec węglowy, który podczas spalania węgla emituje bardzo dużo szkodliwych substancji wydzielanych do atmosfery? Musisz i chcesz go wymienić na inny będący bardziej ekologicznym?
Zmiana starych sprzętów na nowe zawsze wiąże się ze sporymi wydatkami. Przedsięwzięcie jakim jest wymiana pieca będzie sporym obciążeniem dla Twojego portfela. Jest jedno wyjście, aby obniżyć koszty, jakie będziesz musiał ponieść. Miasto Kraków ogłosiło nabór wniosków w ramach programu ograniczania niskiej emisji na rok 2014. Biorący udział w tym konkursie mogą liczyć na znaczny zwrot poniesionych kosztów, a nawet na ich całkowitą refundację. Warto wymienić teraz swój piec biorąc udział w tym projekcie.
Nasza firma oferuje pomoc w napisaniu wniosku o dofinansowanie na wymianę pieca.

Doświadczony zespół zaraz po otrzymaniu zgłoszenia ofertowego przez klienta zabiera się do pracy, dzięki czemu masz pewność, że Twój wniosek zostanie złożony na czas. Zdobyte doświadczenie naszych specjalistów w dofinansowaniach gwarantuje, że wniosek będzie poprawnie napisany podnosząc tym samym szanse na otrzymanie pieniędzy konkursowych.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60