You are here

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania w ramach programu niskiej emisji w Krakowie

W ramach Projektu Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa można uzyskać liczne dofinansowania na wymianę pieców węglowych na piece EKO oraz na podłączenie ciepłej wody użytkowej do miejskiej sieci ciepłowniczej. Związane jest to z faktem, iż Kraków jest miastem bardzo zanieczyszczonym, w powietrzu unosi się wiele szkodliwych i niebezpiecznych dla naszego zdrowia pyłów i gazów.
Dotacje mogą otrzymać osoby prawne, fizyczne jak i przedsiębiorcy oraz wspólnoty mieszkaniowe. Są to prawie wszyscy mieszkańcy Krakowa, którzy palą w swoich domach węglem. To oni szczególnie powinni swoje piece wymieniać. Narażeni są oni bowiem na liczne zagrożenia m.in. pożary.
Aby dotację otrzymać należy napisać odpowiedni wniosek oraz złożyć go w wyznaczonym miejscu. Wypełnienie tego wniosku nie jest rzeczą prostą, dlatego oferujemy szeroko pojętą pomoc w uzyskaniu dofinansowania w ramach programu niskiej emisji w Krakowie. Nasi eksperci pomagają w poprawnym, szybkim i wygodnym napisaniu odpowiednich dokumentów potrzebnych do pozyskania dotacji celowej. Wiemy bowiem, że jest w Krakowie szerokie grono osób, które bardzo chciałby swój stary, węglowy piec wymienić na nowy gazowy czy elektryczny, ale nie są w stanie same napisać wniosku. Rubryki do wypełnienia często zawierają pytania, na które bez fachowej pomocy nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Ale nie jest to przeszkoda, która uniemożliwia otrzymanie odpowiedniego dofinansowania. Nasz wykwalifikowana kadra, zna się na tym wszystkim i chętnie udzieli tym, którzy będą tego potrzebowali kompleksowej pomocy i pomoże w wypełnieniu wszystkich dokumentów.
Pomoc w uzyskaniu dofinansowania w ramach programu niskiej emisji dla Krakowa jest w zasięgu twojej ręki.

Wystarczy zadzwonić lub zadać pytanie, a my już wszystkim się zajmiemy.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60