You are here

Pomoc w uzyskaniu dotacji na wymianę pieca

Ruszył nabór wniosków w ramach programu ograniczania niskiej emisji dla miasta Krakowa na rok 2014. Mieszkańcy Krakowa będą mogli starać się o zwrot kosztów poniesionych podczas wymiany pieca, w którym opalano węglem, na nowszy używający, którejś z bardziej ekologicznych technologii.
Jako zespół złożony z osób wykonujących swoją pracę na najwyższym poziomie, świadczymy profesjonalną pomoc w uzyskaniu dotacji na wymianę pieca.
Osoby rozmyślające i zastanawiające się, czy wymieniać swój stary piec teraz, czy zaczekać jeszcze jakiś czas przekonujemy, że lepiej zrobić to jak najszybciej, gdyż bardziej odpowiedniej okazji już nie będzie. Jeżeli nie mają Państwo czasu lub, gdy nie do końca umieją Państwo napisać taki wniosek zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną. Zajmiemy się wszystkim, napiszemy potrzebny wniosek i złożymy go w odpowiednim miejscu.

Posiadamy bezkonkurencyjne ceny na rynku, a swe zadania wykonujemy w błyskawicznym tempie, gdyż czas klienta jest dla nas bardzo cenny.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60