You are here

Pozyskiwanie dotacji z UE

W latach 2014 – 2020 można korzystać z wielu programów przygotowanych przez Unię Europejską. To dzięki nim w poprzednich latach szerokie grono osób otrzymało potrzebne wsparcie i pomoc. Zakłada się, że w najbliższych latach będzie bardzo podobnie. Także wiele osób zyska potrzebną pomoc.
Pozyskiwanie dotacji z UE nie jest łatwe. Jest wiele projektów i często nie wiadomo, który wybrać i który będzie dla nas najlepszy. Na początku należy dokładanie się zastanowić nad naszymi celami. Ważnej jest to, co chcemy osiągnąć dzięki dotacji i co zyskać. Nasze zaangażowanie jest szczególnie ważne. Musimy wiedzieć czego chcemy i co jest dla nas najważniejsze.
Jeśli wiemy już wszystko na temat naszych planów i zamierzeń, to czas wybrać właściwy program. Jest to jedna z najtrudniejszych rzeczy jeśli chodzi o pozyskiwanie dotacji z UE. Programów jest dużo, a każdy ma inne cele i co innego realizuje. Trzeba się naprawdę dobrze zastanowić. Wybór nie jest łatwy. Trzeba przeanalizować wszystkie projekty, a przynajmniej wszystkie te, które nawet w niewielkim stopniu mogą nam odpowiadać. Wybór jest bardzo ważny. Jeśli wybierzemy najlepszy projekt, to będzie się nam w nim dobrze uczestniczyło i będziemy mieć większe szanse na zdobycie dotacji.

Pozyskiwanie dotacji z UE nie jest proste, dlatego udzielamy kompleksowej pomocy w tym zakresie. Możemy pomóc ci w wybraniu najlepszego programu, napisaniu wniosku i wypełnieniu innych dokumentów. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie dotacji, to skontaktuj się z nami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60